Mandeles bez miziņas BIO

6.3221.05

No Spānijas

Kaut visi rieksti labi un vērtīgi, katrā no tiem atrodams kas īpašs.

Mandeles palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs, kā arī normalizē cukura līmeni asinīs un mazina vēlmi našķoties starp ēdienreizēm.
SKU: 103 Category:

Description

Kaut visi rieksti labi un vērtīgi, katrā no tiem atrodams kas īpašs. Šoreiz uzmanības centrā – skaistā un graciozā mandele! Jau rieksta vizuālais izskats – tāds slaiks un formīgs – mums norāda, ka šis nu ir tas produkts, ko izvēlēties, ja vēlas uzlabot figūru un atvadīties no nevēlama apaļuma vēdera rajonā. Aizvieto našķus pret 40 gramiem mandeļu dienā un, Pensilvānijas Universitātes zinātnieki ir pārliecināti,- nevēlamie tauki vēdera apvidū samazināsies!

Mandeles palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs, kā arī normalizē cukura līmeni asinīs un mazina vēlmi našķoties starp ēdienreizēm.
Savukārt, Ķīnas zinātnieki veikuši pētījumus un secinājuši, ka jau iepriekš minētie 40 grami mandeļu dienā mazina oksidatīvo stresu un iekaisumu, jo sevišķi cilvēkiem, kuri sirgst ar 2.tipa diabētu.
Noslēgumā burvīga ziņa tām dāmām, kuras ir mazuļa gaidībās! Arī šajā dzīves svarīgajā posmā zinātnieki iesaka katru dienu iekļaut uzturā 40-60 gramus mandeļu, lai nesirgtu ar paaugstinātu asinsspiedienu un gestācijas diabētu .
Labu apetīti un veselību!

Papildus informācija

Svars

1000 g, 300 g, 500 g