Priecājamies, ka vēlaties iepazīties ar interneta vietnes veikals.riekstotaji.lv Privātuma politiku.
Vietnes īpašnieks SIA Riekstotāji, juridiskā adrese Tīnūžu šoseja 7, Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5001, Reģ. nr. LV40203129251.

SIA Riekstotāji (turpmāk tekstā Mēs) rūpējas par Klientu privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Mēs apliecinām, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pasūtījumu veikšanu mūsu interneta veikalā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.

Kādus personas datus mēs iegūstam un kādēļ?
Mēs izmantojam šādus personas datus:

 • Jūsu vārds un uzvārds:
  lai identificētu Jūs, preču pasūtījuma saņemšanas un/vai apmaksāšanas brīdī.
 • Jūsu e-pasta adrese:
  lai uz norādīto e-pastu nosūtītu informatīva rakstura pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu;
 • Lai informētu par Lielajiem Riekstošanas pasūtījumiem, atlaižu kuponiem, produktu jaunumiem, mēs izsūtām vēstules. Vēstuļu saņemšanai reģistrēties šeit: https://riekstotaji.lv/liste
 • Jūsu telefona numuru:
  lai sazinātos ar Jums, ja saistībā ar pasūtījumu ir radušies papildus jautājumi;
  lai kurjerdienests sazinātos ar Jums un informētu par pasūtījuma piegādes laiku;
  lai kurjerdienests nosūtītu nepieciešamo informāciju par pasūtījuma saņemšanu;
 • Jūsu adresi, lai nosūtītu Jums interneta veikalā pasūtītās preces ar kurjeru.
 • Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nododam pilnvarotajai personai – apstrādātājam Maksekeskus AS.

No kādiem avotiem mēs iegūstam personas datus?
Mēs apstrādājam tikai un vienīgi tos personas datus, kurus Jūs sniedzat, veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā vai aizpildot reģistrācijas anketu, informācijas saņemšanai par jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.

Personas datu izpaušana
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu klientu apkalpošanas servisu, kā arī, lai izpildītu visas normatīvo aktu un likumu prasības, iegūtie dati varētu būt nodoti trešajām personām šādos gadījumos:

 • Personas dati var tikt nodoti preču piegādes un kurjerdienestiem, lai nodrošinātu pasūtījumu piegādi norādītājā adresē, vai lai sazinātos ar klientu par preču piegādes dienu un laikiem;
 • Personas dati var tikt nodoti trešajai personai, kas veic grāmatvedības uzskaites operācijas, lai nodrošinātu grāmatvedības uzskaites standartus saskaņā ar LR likumiem;
 • Iegūtie personas dati varētu būt nodoti tiesībsargājošām iestādēm, valsts un pašvaldību iestādēm, lai pildītu savu juridisko pienākumu, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti, vai aizsargātu savas juridiskās tiesības.

Kur mēs apstrādājam Jūsu personas datus?
Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ.

Datu uzglabāšana.
Personas datu kategorijas un glabāšanas termiņi:

 • Personas dati, kas saistīti ar datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, tiks dzēsti vienas nedēļas laikā pēc piekrišanas atsaukšanas saņemšanas no klienta;
 • Personas dati, kuri uzrādīti preču-pavadzīmju rēķinos.
  Pamatojoties uz grāmatvedības dokumentu glabāšanas noteikumiem, dokumenti, kas apliecina pasūtījuma izpildīšanu, tiks glabāti piecu gadu garumā.

Jūsu tiesības
Mēs garantējam Jūsu tiesību aizsardzību un likumīgo pielietošanas atbilstību personas datu aizsardzības likumiem un noteikumiem. Sakarā ar to Jums ir šādas tiesības:

 • Pierakstoties savā profilā mūsu interneta veikalā, Jūs varat apskatīt iesniegto informāciju par sevi, ka arī nepieciešamības gadījumā to labot.
 • Atsaukt piekrišanu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkiem. Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga, saņemot kārtējo informatīvo vēstuli no mums vai uzrakstot elektronisko vēstuli uz [email protected]
 • Pieprasīt visu mums pieejamo informāciju saistībā ar Jums un kādiem nolūkiem mēs to apstrādājam.
 • Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, uzrakstot elektronisko vēstuli uz [email protected].

Mājas lapā var tikt izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja gala iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, Mēs izmantojam:

 • Obligātās sīkdatnes: nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt lietotājam nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus vai pieslēgšanos profilam vai pakalpojuma pieteikšanu. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.
 • Funkcionālās sīkdatnes: ar šo sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Tīmekļa lietotājs nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Jautājumu gadījumā Jūs varat sazināties ar mums:
Faktiskā adrese: Tīnūžu šoseja 7, Ikšķile, Ikšķiles novads, LV-5001
Tālrunis: +371 29259942
E-pasts: [email protected]