Makas pulveris BIO

4.7424.00

No Peru. Lieto pie kokteiļiem un kā piedevu citiem ēdieniem enerģijas celšanai.

Spēka dzēriens 250 ml:
1 ēd.k. makas pulveris,
1 ēd. k. kakao  pulveris
1 kakao sviesta “ripiņa”.
Uzlej nedaudz karstu ūdeni,  kārtīgi samaisa, pievieno vēl karstu ūdeni, samaisa un piepilda pilnu krūzi.
!!!! Uzmanies, lai neapdedzinātos — ļauj dzērienam padzist, jo maigais kakao sviests mānīgi rada sajūtu, ka dzēriens ir vēsāks nekā īstenībā.

SKU: 556 Category:

Description

Cilvēkiem, kuri rūpējas par veselību, šis brīnumlīdzeklis vairs nav svešs, kaut arī nemaz ne tik sen par makas sakni – rāceni, ko jau apmēram 2600 gadu audzē Dienvidamerikas Peru kalnos – zināja retais.

Makas sakne jeb “inku zelts” ir ar īstenu enerģiju un izturību vairojošu, kā arī afrodiziaka efektu. Ja citi tonizējoši līdzekļi paaugstina asinsspiedienu, makas pulveris neietekmē pēdējo. Toties lielāka izturība fiziskas un emocionālas slodzes apstākļos, uzlabots muskuļu spēks un organisma pretestības spējas gan jūtamas.

Lietojot ikdienas uzturā, ar maksas pulveri tiek uzņemtas visas nepieciešamās aminoskābes, tas ir bagātīgs dzelzs, magnija un kalcija avots, kas noder, ja jūtams nogurums, kā arī libido uzlabošanai, garastāvokļa svārstību un nomāktības mazināšanai sievietēm menopauzes vai pirms menstruāciju laikā.

Maka ir saldena, tādēļ to viegli iejaukt piena un sulu kokteiļos, jogurtā, kakao un šokolādes dzērienos, kā arī desertos.

Dienā 1-3 tējkarotes šī pulvera būs pilnībā pietiekams daudzums, lai atbalstītu organismu un palīdzētu justies labāk!

 

Papildus informācija

Weight 0.15 kg
Svars

1000 g, 150 g, 300 g, 500 g