Kalē no Dānijas, Vivi krustojums

2.00

Paciņā aptuveni 20 sēklas.
/Cena diezgan liela, jo roku darbs to audzēšanā, lobīšanā un, galvenais, lai Tu pats ievāktu kvalitatīvas sēklas, lapu kāposts ir divgadīgs svešapputes augs — padomi šeit: https://www.mantots.permakultura.lv/seklu-lolosana/.  Mājaslapā ir saite

SĒKLU IEGŪŠANAS VIDEO, kurā atrodi video tieši par kāpostu sēklu ievākšanu.

Sēklas ir saldētas un dīdzība pārbaudīta 2023. gada ziemā apmēram 98%. 2024. gadā dīdzība NAV pārbaudīta, jo palicis pavisam maz sēklu, bija žēl tās izniekot!

Violetie un zaļie, dažādu formu lapu kāposti. Šis ir heterogēns materiāls – krustojums, katrs stāds būs atšķirīgs – un tieši tas ir interesanti! Ja gribi šķirni kurā visi augi identiski, tad labāk izvēlies citas sēklas! 🙂
Amatieru – sēklu lolotāju  sēklas.

Lolots kultūraugs.

Sēklu kvalitāte nav pārbaudīta oficiālā laboratorijā

2 in stock

SKU: 9KaleVivi Category:

Description

APRAKSTS:
Lapu kāposti.
Der kāpostu čipšiem, kokteiļiem, var sasaldēt ziemas krājumiem.

Vasaras laikā kāporti patīk kāpostu baltenim, bet rudenī, kad ir ražas vākšanas laiks, kukaiņi vairs nav aktīvi un var ievākt lapas arī dārzā, kurā nelieto ķīmiskos augu aizsardzība līdzekļus.

VĒSTURE: Dānijas sēklu lolotāja Vivi Logan iedeva Sandrai Stabingei savas sakrustotās sēklas. Lapu kāposti auga raženi, lieli, spēcīgi, bija gan sarkanie, gan zaļie, dažādas lapu formas. tādēļ izvēlējos tos starp vairākiem lapu kāpostu veidiem  – pilnīgi subjektīva atlase augiem, no kuriem ievācu sēklas.
Audzēti— Ikšķilē.