Aprikozes BIO

4.5014.42

No Turcijas

SKU: 338 Category:

Description

Aprikozes ir bagāts šķiedrvielu, organisko skābju un vitamīnu avots. Šajos augļos ir visi, tik svarīgie, B vitamīni, C, E un N vitamīni. Aprikozes satur arī fosforu, dzelzi, kalciju un magniju, inulīnu, cieti, saharozi un svarīgākās minerālvielas. Tās satur vieglos ogļhidrātus, var ātri apmierināt izsalkumu, tomēr jābūt ļoti uzmanīgiem, jo, apēdot vienu aprikozi, gribēsies vēl. 100 g žāvētu aprikožu kaloriju saturs ir aptuveni 232 kcal.
Augļa miziņa ir tumša, tas norāda, aprikozes netiek apstrādātas ar sēra oksīdu.
Regulāri lietojot aprikozes, lielais joda daudzums novērš vairogdziedzera slimības. Pektīna klātbūtne augļos, kā arī joda lipotropo un anti-holesterīna iedarbība veicina toksīnu un kaitīgo metabolītu izvadīšanu no organisma. Aprikožu sastāvdaļas paātrina asins veidošanos, un palielina hemoglobīna līmeni asinīs. Tas palielina organisma rezistenci un mazina anēmijas ietekmi. Augļu sastāvam ir pozitīva ietekme arī uz smadzeņu darbību un atmiņu, kas padara augļus par nozīmīgu ikviena cilvēka uztura sastāvdaļu.
Ikdienā ieteicams lietot vien pāris ūdenī uzbriedinātas aprikozes, lai palielinātu dzelzs, magnija un kalcija līmeni asinīs.
Ēd garšīgi un esi vesels!

Papildus informācija

Svars

1000 g, 300 g, 500 g